Kontakt

+48 791 868 182

+48 (32) 384 31 45

PROFESJONALNE

ROZWIĄZANIA TELEINFORMATYCZNE

SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ

I MONITORING IP

INFRASTRUKTURA

SIECI ŚWIATŁOWODOWYCH

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

ŚWIADCZONYCH USŁUG

KOMPETENCJE, SPECJALISTYCZNA

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

O firmie

Firma ZAMITECH oferuje wysokiej jakości usługi i profesjonalne rozwiązania teleinformatyczne przy użyciu produktów najwyższej klasy i sprzętu sprawdzonych producentów, wykazując się przy tym indywidualnym podejściem do klienta, spełniając oczekiwania inwestora. Naszym celem jest elastyczne dopasowanie się do potrzeb klienta. Oferujemy szeroką gamę usług i produktów. Dostarczamy rozwiązania we wszystkich warstwach działania infrastruktury IT, począwszy od warstwy fizycznej sieci, skończywszy na specjalistycznym oprogramowaniu.


Nasza firma powstała w 2001 roku. Przez pierwsze dwa lata działała pod nazwą A.J. Serwice s.c. i świadczyła usługi w zakresie instalacji elektrycznych oraz montażu systemów alarmowych. W 2003 roku swoją działalność rozpoczęła firma ZAMITECH, która rozszerzyła dość znacznie ofertę usług. Do nowej, poszerzonej oferty firmy zaliczyć można:


  • spawanie i pomiary traktów światłowodowych,
  • budowę sieci komputerowych,
  • pomiary certyfikacyjne sieci LAN cat 5e, 6, 6a i wyższych,
  • instalacje i konserwacje systemów telewizji przemysłowej,
  • sklep z produktami związanymi ze świadczonymi usługami.

Dnia 24 lutego 2003 roku firma A.J. Serwice s.c., a następnie 27 grudnia 2006 roku firma ZAMITECH uzyskały koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w zakresie usług ochrony mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego.


NASZE REALIZACJE

Profesjonalnie i solidnie wykonywane prace pozwoliły na świadczenie usług nie tylko dla osób prywatnych, ale również dla przemysłu.

Firma ZAMITECH wykonywała prace na terenie fabryk General Motors Manufacturing Poland Gliwice, Glaspol Jaroszowiec, Glaspol Pruszków. Ponadto świadczyliśmy usługi dla Politechniki Śląskiej w Gliwicach, tarnogórskich szpitali, aptek, biur i niezliczonych obiektów handlowych.

Dla firmy Virtual Telecom stworzyliśmy infrastrukturę światłowodową w budynku „A” Gray Office Park - LUBLIN . Z uwagi na terminowo i dobrze wykonane prace firma Virtual Telekom powierzyła nam zaprojektowanie i wykonanie systemów zabezpieczeń dla jednej
z najnowocześniejszych serwerowni w kraju. Na potrzeby tejże serwerowni opracowaliśmy system alarmowy włamania i napadu, system kontroli dostępu, monitoring wizyjny oraz system monitoringu warunków środowiska.


Wykonaliśmy także system monitoringu wizyjnego dla Okręgowej Stacji Ratownictwa Górniczego w Bytomiu w oparciu o transmisję światłowodową sygnałów z kamer analogowych. Wykorzystanie włókien światłowodowych do transmisji sygnałów pomiędzy centralą alarmową, a odległymi modułami rozszerzeń zainstalowanych w OSRG Bytom pozwoliło nam na opracowanie niezawodnego systemu alarmowego z możliwością kontroli dostępu.


Firmę Liberty Poland S.A. zaopatrzyliśmy w system kontroli dostępu na potrzeby call center, wyposażyliśmy również magazyn i serwerownie w system alarmowy, włamania oraz napadu. Jednocześnie zabezpieczyliśmy serwerownie Liberty Poland S.A systemem monitoringu temperatury, z systemem transmisji sygnałów alarmowych.


W oparciu o strukturę światłowodową oraz technologie kamer IP zaprojektowaliśmy
i wykonaliśmy system monitoringu wizyjnego dla firmy Logstor Gliwice.


Nasze trakty światłowodowe pełnią kluczową rolę w działaniu farm wiatrowych na terenie całego kraju. Wykonujemy również systemy zabezpieczenia i monitoringu wizyjnego farm wiatrowych.


Spawamy światłowody, opracowujemy rozpływy włókien światłowodowych, wykonujemy pomiary oraz dokonujemy analizy dwustronnej reflektogramów dla globalnych i lokalnych operatorów telekomunikacyjnych.


Z dnia na dzień powiększamy grono swoich zadowolonych klientów. Wszystkie usługi świadczone przez firmę ZAMITECH opierają się na nowoczesnej technologii z wykorzystaniem sprzętu światowych liderów w dziedzinie spawania światłowodów, pomiarów i certyfikacji sieci LAN.

Utrzymujemy najwyższy standardy, nie pomijając aspektów bezpieczeństwa jak i dbałości
o środowisko naturalne.


KADRA

Firma ZAMITECH to zespół doświadczonych specjalistów łączących solidną wiedzę teoretyczną
z bogatą praktyką. Firma zawdzięcza sukcesy na rynku kadrze specjalistów dysponujących najnowszymi osiągnięciami technicznymi z branży telekomunikacyjnej.


Nasza firma posiada wykształconych, kompetentnych pracowników, absolwentów wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Nasi pracownicy mają bogate doświadczenie zawodowe i ciągle podwyższają swoje umiejętności, poszerzają wiedzę oraz biorą udział w szkoleniach branżowych.